מקור מידע למנהלים

אחד.ת שיודע.ת

המלצות מאנשים שאכפת להם מעסקים

דן מייזליש

ההמלצות של:

 דן מייזליש

שותף ומנהל נכסים דיגיטליים,

ממליץ על כלים שיתמכו בהקמת הנכסים הדיגיטליים שלכם

המלצה על KeywordTool.IO
ערך הפתרון: אין טעם להקים נכס דיגיטלי אם אם הקהל לא יגיע אליו. אז הכלי הזה מקל מאוד על הקידום האורגני. הוא מספק רשימת חיפושי Long Tail – ביטויים ארוכים המורכבים מספר מילים – עבור נושאים מרכזיים שאתם רוצים לקדם בהם את האתר. באמצעות הרשימה הזאת ניתן להבין טוב יותר מה אנשים רוצים לדעת, ולהתאים לכך את התוכן באתר.
למה אוהבים אותו? עוזר לנו לכתוב מאמרים שעונים בדיוק על מה שהקהל מחפש. אם יש לכם אתר בנושא טיולים בפריז, תוכלו להבין שאנשים גם מחפשים "כמה עולה טיול בפריז" או "איפה יש אוכל כשר בפריז", ולכתוב מאמרים מדויקים שיענו על הצרכים האלה.
המלצה על LeadFeeder
ערך הפתרון: אם אתם הולכים על אסטרטגיית ABM צרה או רחבה (Account Based Marketing), יש מספר פלטפורמות מודיעין עסקי יקרות מאוד שיעזרו לכם לזהות לקוחות פוטנציאליים. מערכות שמתחילו ב- 2000$ לחודש – הרבה פעמים הפלטפורמות האלה מחזירות את עצמן, אבל הן לא מתאימות לכל פרופיל של ארגון. אם אתם עסק B2B מעט צנוע יותר, LeadFeeder תסייע לכם לזהות איזה ארגונים נכנסים לאתר שלכם, לפי IP, ואף תדע להעשיר את הנתונים עם מידע אנליטי מהאתר (באיזה דף הם ביקרו, האם ביצעו המרה ועוד).
למה אוהבים אותו? המערכת גם יודעת לשלוח את המידע ל- SaleseForce או מערכות נוספות. העלות נמוכה יחסית, וההחזר על ההשקעה, בהנחה שצוות המכירות מעודכן בכניסות, הוא גבוהה.
המלצה על Maskyoo
ערך הפתרון: נתחיל מהסוף, הסיבה להמלצה כאן היא התמיכה שלהם. תמיד צוות המקומי חוזר במהירות ובודק את כל מה שצריך.
למה אוהבים אותו? מדובר למעשה בפתרון המספר הוירטואלי שלהם הוא נוח, מספק בדיוק את מה שאני צריך כדי למדוד, ומתחבר לפייסבוק, אנליטיקס וזפייר (אמנם הייתי שמח לממשק מוכן מהקופסא גם ל- Make).
המלצה על Jet Plugins
ערך הפתרון: אלמנטור הפך לכמעט מילה נרדפת לוורדפרס, בזכות היכולת של צוות הפיתוח הישראלי ליצור עורך ויזואלי ידידותי ונוח להפליא שמאפשר לכל אחד להקים דפים בקלות. למעשה, אלמנטור עשה את מה שוויקס ניסו לעשות, אבל על גבי הפלטפורמה האיכותית של וורדפרס. ואז, הגיע הצוות האוקראיני של Crocoblock, שיצר מערכת שלמה לניהול של אתרים דינאמיים בוורדפרס – החל מהגדרת סוגי תכנים חדשים, דרך הוספת קטגוריות, ועד ליצירת רשימות נתונים שניתן לעצב בדיוק כפי שמעצבים עמוד רגיל. התוצאה היא היכולת לעצב אתר שלם, וחכם, בדיוק בדרך הנכונה. פתרון בסיס לכל בונה אתרים.
למה אוהבים אותו? מה שאני אוהב במיוחד, הוא שגם תחת המלחמה באוקראינה, הצוות ממשיך לפתח בקצב ולהעניק תתמיכה לקהילה הולכת וגדלה.
דילוג לתוכן